Hakkımızda


Farklı bir bakış açısıyla, alıcıyla satıcıyı buluşturuyoruz..

2017 yılının başlarında satıcı ve alıcıyı günümüzde kullanılan ilan yayınlama mantığının dışında farklı bir yöntemle nasıl buluştururuz sorusuyla bu fikir ortaya çıktı.

Satıcının ilan vermesi ve alıcının bu ilandaki iletişim bilgilerinden satıcıya ulaşması aslında 'müşteri' olan alıcının ilandaki özellikleri(fiyatı, boyutu, rengi v.s) kabul ederek o ilanla ilgilenmesi olarak algılandığı için bu alış verişe 1-0 geride başlaması anlamına geldiğini düşündük ve skoru nasıl tersine çeviririz diye kendimize sorduk.

Sonuçta alıcının ilan vermesi ve satıcının bu ilana elindeki ürün veya hizmetle teklifte bulunması alıcının 1-0 önde başlamasını sağlayacak ve skoru tersine çevirecekti.

Aslında biraz zor bir proje olduğunu biliyoruz. İnsanları alışkanlıklardan vazgeçirmek çok güçtür fakat kullanılmaya başlandığında alıcı memnuniyeti ön planda olması nedeniyle çok beğenileceğini düşünüyoruz. Ayrıca binlerce satıcı ilanı arasında istediğini aramaya da son veriyoruz artık sevdiklerinle daha çok vakit geçirebilirsin..

 

Biz kimiz?, biz varolanı tekrar etmek yerine yeni birşeyler ortaya koyarak hayatı kolaylaştırmak isteyen girişimcileriz. Umarız beğenirsin, umarız müdavimi olursun ..

 

 

Artık filket.com var, kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz :)