Nasıl Çalışır?


  1. İhtiyacını Kısa Soruları Yanıtlayarak Belirle ve Sisteme Kısa İletişim Bilgilerini Belirterek Kayıt Ol

Örneğin; Daire almak istiyorsun. Ana sayfadaki arama çubuğuna daire almak istiyorum cümlesine yazmaya başladığında seçenekler çıkacak buradan daire almak istiyorum seçeneğini tıkladığında daire almak istiyorum başlıklı form açılacak bu formdaki kriterleri ihtiyacına göre seçip formun en altındaki talebi gönder butonunu tıkladığında form sistemimize tarafımızca kontrol edilip onaylanmak üzere düşecek ve onayımızla ilanların arasında yerini alacak.


İhtiyacına Yanıt Vermek İsteyen Kişi Yada Kurumlar Belirlediğin Kriterlere Göre Tekliflerini Versin

Yayınlanan ilanınızda belirtiğiniz bütçe, oda sayısı, ısınma şeklli ve diğer kriterlerine göre satıcı portföyünde olan sana teklif edeceği dairenin kriterlerini girer ve sana teklif gönderir. Bütçen 150.000 tl olsun satıcı sana 140.000 tl fiyat biçtiği dairesini teklif edecektir. Satıcıların teklifleride önce tarafımıza ulaşır biz onaylarsak teklif olarak karşına çıkacaktır.

 

  • Gelen Teklifleri Karşılaştır ve Senin İçin En Uygun Olanı Seç

Onayladığımız teklif senin talebinizdeki kriterlerin karşısına teklif eden kişi yada kurumun bilgileri ile gelir. Siz bu teklifi beğenirsen diğer teklifleride inceler ve uygun gördüğünüz teklifi kabul ederek satıcı ile görüşmek isteyebilirsin. Görüşme penceresinden satıcıyla görüşebilirsin.

 

Yada;

 

Bu sürecin dışında satıcı ilanınla birlikte yayınlanan telefon numaranı kullanarak sana ulaşabilir. İlanını, ihtiyacını karşıladığında hesabım sayfasından kaldırabilirsin.